| anamanda a întrebat:

Pe 1 mai este vacanta? sau aceasta perioada...stie cineva daca este vacanta?(scolara)

5 răspunsuri:
| Coconut a răspuns:

De 1 mai este liber datorita fatului ca e ziua muncii, dar vacanta d epasti se intinde intre 16 aprilie si 25 aprilie. pastele este pe 24.

| RoxxuInna a răspuns:

Poi 1 mai este duminica si este liber pentru ca este ziua muncii big grin
vacanta pasti
Apr. 16, 2011 - Apr. 25, 2011

| albastrualb77 a răspuns:

1 Mai este duminica, iar vacanta este de pasti, din 25 aprilie pana pe data de 1 Mai.

| monibarbi10 a răspuns:

Poi e duminica normal ca e libera ca doar e ziua muncii.Vacanta este de Pasti.

| anamanda explică:

Multumesc frumos!