| Lilia2621 a întrebat:

Pe 17mai e ziua mea si implinesc 17 ani. O voi sarbatori doar cu parintii si citiva prieteni de familie acasa. Vreau o zi de nastere dreguta. Am citeva meniuri, dar as mai vrea ceva idei de mancare. Si as vrea sa infrumusetez camera cu ceva baloane, dar imi pare ca deja sunt prea mare pentru baloane. De fapt nu am idee, ati putea sa/mi dati idee de cum asputea sa'mi arajenz aniversarea_

1 răspuns:
| OanaM19 a răspuns:

Pai,pentru inceput niciodata nu esti prea mica pentru baloane, baloanele nu ar trebui sa lipseasca.Si in legatura cu mancarea ai putea servii ceva mai simplu daca nu ai multi invitati, ai putea servii pizza chiar daca asta se serveste cel mai mult la aniversari.Si ai mai putea crea tu ceva, ai putea face o salata de fructe, mai ales acum ca vine vara si este sezonul fructelor si tort bineinteles! :* Sper ca te-am ajutat cat de cat... :*