| Anutsa_5885 a întrebat:

Pe acest sait stiu cum este scrisa o persoana cum sa o gasesc, caci vreau sa o adaug in prieteni, cum pot sa fac acest lucru?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Intra pe profilul celui pe care vrei sa-l adaugi si dai Adauga prieten si apoi astepti sa accepte. Pe profilul lui poti intra de la o intrebare ori un raspuns al acestuia ori de la COMUNITATEA, scrii numele de utilizator in a doua ferestruica de cautare si dai Cauta. Succes si numai bine!