| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa fac un sait inchinat fetelor dar nu stiu ce fel de caegorii sa adaug acolo :
masti
cosmetica
exercitii

3 răspunsuri:
| nobody_7049 a răspuns:

Pai cu si despre diete cure de slabie si toate astea dupa aia ceva destinat shopping-ului, cosmetica si mai vezi tu :*

| timewaster a răspuns:

Niste modele frumoase de bucatarie si o varietate mare de tigai smug

| Kristina_3133 a răspuns:

Beauty and fashion,Familie,relatii, timp liber, sanatate ( diete si exercitii fizice ).Dar nu uita poti sa adaugi si divertisment, teste etc. Prietena mea are un site si e foarte bine facut... Succes si.sa ai vizitatori kiss