| Beatricel a întrebat:

Am o intrebare pentru voi baieti. Ce inseamna pentru voi o tipa "buna"?

Răspuns Câştigător
| FrozEenSoul a răspuns:

Salut, deci o tipa buni pentru majoritatea inseamna : sani, fund si sa faca sex cat vor! ( asa e in ziua de azi) Dar mai sunt si cativa ca mine tongue Care vot o tipa cu capul pe umeri si sa gandeasca inainte de decizii! Asa sunt eu, sa ma iubeasca sa o iubesc si sa fim de nedespartiti! Bafta si successss

9 răspunsuri:
| Beatricel explică (pentru AlinKun):

La asta ma gandeam si eu. laughing

| Alllllexandra a răspuns (pentru AlinKun):

Hai malaughing de aia le spuneti ''bune'' la toate fetele pe care le vedeti ca sunt mai ..cu forme. in fine, ce sa zicoh go on

| AlinKun a răspuns (pentru Alllllexandra):

Asta inseamna pentru multi bune crede-ma ca doar sunt un "el"

| Alllllexandra a răspuns (pentru AlinKun):

Da da rolling eyes las'o balta ca nu ajungi nicaieri cu minebatting eyelashes

| JokerV a răspuns:

O tipa cu forme atragatoare nu una plata fara sani si fund...

| Covache_Razvan_1981 a răspuns:

O tipa buna e una cu cur, tate si sa faca sex cand vrem noi.

| EdwardEtc a răspuns:

O tipa buna e o tipa cu forme, nu fata snur = fara tate, fara cur, o fata desteapta, aranjata si care stie sa se miste. Optional unele fete bune mai au si gaura larga, dar nu garantez pentru toate.

| Ciulin_Iulian_1992 a răspuns:

Adica sa aiba sani frumosi, fund atragator, un corp frumos si draguta la fata.