| BlueByMe a întrebat:

Helpsad

e vorba despre barn buddy la hi5:

inainte sa ies de pe barn buddy, azi noapte, mi-am dat mancare la caine sai fie castronu plin, si asa a fost, apoi, in dimineata asta, cand am intrat, cainele tot avea mancare dar cineva mi-a furat din gradinastraight face

scria ca 2 au avut tentativa de furt dar ia muscat cainele si ca unul mi-a furatstraight face

cum de mi-a furat desi cainele avea mancare?

apoi mi-a zis cineva ca exista 1 % sanse ca cineva sa-mi fure din gradina pentru ca, cainele apara numai 99%
dar in dimineata asta s-a intamplat din nou! aceeasi persoana mi-a furat si inca cineva! deci 2!
cum de mi-a furat de ori? acea persoana are lvl 144, oare poti sa furi daca ai lvl foarte mare? sau cum a facut?sadsi alt vecin mi-a furat, nu numai cel de lvl144 dar celalalt avea 31...
plss helpsad

7 răspunsuri:
| pacalici a răspuns:

Da poti fura daca ai si lev12 nu conteaza ca au aparut trucuri de furat. Si mie mi-au furat dar nu-s cum se face ca ti-asi spune.

| Bianca_1513 a răspuns:

Joc si eu Barn Buddy si am si eu caine dar mie nu imi furathinking
Insa daca incearca cineva de mai multe ori sa fure chiar daca, cainele are mancare si il penalizeaza el a 3 sau a 4a oara cand incearca sa fure cainele nu mai are efect si reuseste... nu are legatura cu lvl-ul...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti setezi data call cu o zi dupa de ex daca azi e 21 u dai la 22 si poti fura doar fructele/legumele care erau coapte atunci ca atunci cand schimbi ziua se fac si celelale
Sper ca te-am ajutat:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E simplu si eu fur cat vreau cu tot cu caine laughing
e o smecherie baga id meu sun_styleg

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Isi da data d la pc cu o zi inainte si cainele tau nu mai are mancare si el poate sa fure si dupa ca a furat tot apare cainele cu are mancarewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E o smecherie... dai tab de multe ori pana o sa iti apara ceva galben langa vecini apoi dai enter dezactivezi cainele si gata...cine are nevoie de ajutr ma gaseste la id bobo_322

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am lvl 336winking