| NoSound a întrebat:

Salutari! Am o promblema sau sa-i zic (dilema). Vreau sa-mi fac o prietena la alegere blonda sexy cu ochelari si inteligenta sau bruneta care e sexy la fel da nu la fel de inteligenta.Pe care? (Sau e mai bine sa fac cemi spune inima?)

Răspuns Câştigător
| EnvyU a răspuns:

Blonda cu ochelari si inteligenta :X rar gasesti asa ceva go for it

3 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Nu tie ca ai cam multe pretenti? Mai bine te gandesti la o fata cuminte,care sa stie sa iubeasca! Frumusetea exterioara e doar un ambalaj, conteza interioru! Dar daca tu vrei o blonda sexy, succes la agatathappy

| unavaible a răspuns:

O sa-ti faci o prietena la momentul potrivit, nu te grabi. In orice caz, eu zic ca ar trebui sa faci ce-ti spune inima. Sigur nu vrei sa-ti faci prietena doar pentru ca ti-a intrat asta in cap si te incapatanezi? Mai gandeste-te. Dintre cele doua alege-o pe cea de care iti place, daca vrei neaparat.

| NoSound explică:

Doamne ajuta sa-mi fac!