| ginger a întrebat:

am o problema grava....in momentul de fata am 2 gagici si nu stiu pe care sa o aleg, am o blonda si o bruneta.Blonda e mai buna ca bruneta dar mie imi place mai mult de bruneta,dar bruneta nu ma iubeste cum maiubeste blonda, ce sa fac, pe caresa o aleg? DAR NU VREAU SA IMI CAUT ALTA! "FUNDAAAA"

2 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Alege blonda daca ea te iubeste mai mult, poate cu timpul o vei iubi si tu la fel de mult

| RubyDonnahue a răspuns:

E o situatie complicata. Daca blonda te iubeste mai mult, alege-o pe ea chiar daca nu iti place la fel de mult de ea. Ca daca alegi bruneta, probabil ca o sa te paraseasca deoarece nu te iubeste ca blonda. Si nu ar trebui sa te rezumi numai la cat de buna e. Buna, buna, dar daca-i ar fi t*rfa sau cum se spune despre blonde, proasta (ma jignesc pe mine acum laughing)? Aceasta este doar opinia mea, alegerea e a ta.