| nikoleta93 a întrebat:

Pe cat ia studentii vacanta, acum de sarbatori?

8 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Sper ca nu esti studenta.

| Flav a răspuns:

Nici ironia observ ca n-o deslusesti. Dintr-o propozitie de cateva cuvinte, ai o greseala gramatica foarte grava. Inca sper ca nu esti studenta.

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Depinde de facultate. La mine la facultate se face şcoală până pe 23.

| xibalba a răspuns:

laughing) flav are dreptate. Si eu sper ca nu esti studenta. Sau macar nu la Litere.

| cretzufinish a răspuns:

Studentii IAU vacanta pe data de 23 dec. 2009 happy

| Adela_9686 a răspuns:

Cred ca in 14, nu stiu sigur, noi elevi asa luam, probabil ca si voi

| nikoleta93 explică:

Ce legatura are raspunsul tau cu intrebarea mea? hai sa ne bagam in seama oh go on

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In aceeasi data cand se inchid si scolile de manele thinking