| ady0nutz a întrebat:

Studentii iau vacanta pe 14 decembrie?

11 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Cei mai norocoşi da. Eu fac şcoală cel puţin până pe data de 23 teoretic. Depinde de facultate.

| JeSa a răspuns:

Buna! Ministerul Educatiei(MECI) a anuntat in cursul zilei de 20 noiembrie 2009 ca vacanta de iarna va incepe mai devreme cu 5 zile si anume pe 14 decembrie in loc de 19, cum era stabilit. Bafta, pa!

| Butsilee a răspuns:

Daaaaaa abia astept; x am deja planurihee hee

| Zambete89 a răspuns:

Toti luam vacanta atunci happy eu sunt cls a 7-a si iau vacanta pe 14 happywinking

| denisa_2911 a răspuns:

Dahappy... dar nu totihappy

| alexxaz a răspuns:

Cei mai norocoşi da. Eu fac şcoală cel puţin până pe data de 18. Depinde de scoala/facultate.

| Sikki a răspuns:

Da, o luam in 14 uraaa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toti care fac parte din invatamant si lucreaza in scoli iau vacanta, toti elevii iau vacanta \dancing. Deabea astept!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De fapt dupa 11, deoarece 14 o sa cada luni.
Noua dupa 11 sau chiar 10 o sa ne dea vacanta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma omu asta intreaba cand i-au studentii vacanta si voi astia care sunteti in liceu raspundeti. e evident ca se ia vacanta in 14 pentru cei din liceu si aia mai mici. Dar pentru studenti cine are un raspuns mai la subiect.

| ιиѕι∂є yøur hє∂яt♥ a răspuns:

Eu iau vacanta pe 12 dec

nu pe 14tonguetonguetonguetongue