| DeeaLove08 a întrebat:

Cât costa revista popcorn și cam ce conține? merita cumpărata? ps: de câte ori pe luna apare?

Răspuns Câştigător
| XKidutzaa a răspuns:

Www.popcorn.ro aici gasesti informatii... e interesante e despre multe vedete nu te lua dupa ei ca, costa in jur de 6, 7 lei ca mi-o iau eu...eu dau 7 lei pe ea si apare lunar(are postere super)

4 răspunsuri:
| babyblue a răspuns:

In jur de 4-5 Ron.
Apare lunar.
E interesanta.

| bradysandro a răspuns:

3, 90 lei apare o data pe luna,

| wykyal a răspuns:

WWW.popcorn.ro si nu o mai cumperi doar daca vrei posterele din ea

| printz3sa a răspuns:

Apare o data pe luna si merita cumparata costa vreo 2-4 lei nu mai stiu sigur ie vb in ea de starurile internationale funda?:Xbatting eyelashesplzzz