| Yummi a întrebat:

Pe ce data cade Pastele in 2012? Fundit al acel mai rapid raspuns

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Duminica,15 aprilie.

6 răspunsuri:
| angelsaredickswithwings a răspuns:

Exista google sad

| Ovidiutz a răspuns:

15 aprilie, dar ce te grabesti asa? laughing

| Yummi explică (pentru Ovidiutz):

Wtf. frate am pus intrebarea pe 15 oct. sh` tu raspunzi pe 29 noiembrierolling on the floor)))

| Ovidiutz a răspuns (pentru Yummi):

Pai daca am cautat si eu pe cat cade si am dat de intrebarea ta, am zis sa iti raspund si eu sa fac mai multe raspunsuri laughing dar ce te grabesti in halul asta? ho, ca vine Craciunul mai intai laughing Craciun fericit app daca tot suntem aici...

| Yummi explică (pentru Ovidiutz):

Mersi la fel>big grin