| anonim_4396 a întrebat:

Pe ce data ma duc cu dosarul acela pentru inscrierea la liceu?
happy
FUNDA love struck

5 răspunsuri:
| laptedetara a răspuns:

Dosarul il iei de la fosta scoala si il duci intre 16-26 iulie la liceul la care ai intrat.

| BiiaB a răspuns:

Hei!
Pai aflarea rezultatelor (adica unde ai intrat ) are loc intre 13-15 iulie, adica vineri-luni.Deci,vineri,sambata si luni te poti duce sa verifici daca au aparut rezultatele dupa care tot in aceeasi zi iti iei dosarul si il duci la liceul la care ai intrat!
Succes!

| AnkaAncuta a răspuns (pentru BiiaB):

Rezultatele, (adica unde am fost repartizata) vad la scoala?

| luniii a răspuns (pentru AnkaAncuta):

Nu unde ai fost repartizata vezi pe site-ul unde iti poti vedea si rezultatul de la Evaluarea Nationala.

| BiiaB a răspuns (pentru AnkaAncuta):

Da! Ori se afiseaza pe geam ori intrebi la secretariat.Deci,pana in data de 15 (adica luni) trebuie sa te duci la scoala ca sa vezi unde ai fost repartizata si sa-ti iei dosarul!
>big grin