| FriendsShow a întrebat:

Atunci cand iti iei dosarul pentru inscrierea la liceu de la scoala este neaparata nevoie sa fii insotit de parinte?

Răspuns Câştigător
| fuzzer a răspuns:

Nu, la scoala nu e nevoie sa fi cu un parinte, doar la liceu.

6 răspunsuri:
| VladConstantin20 a răspuns:

Bună!
Nu cred. Eu nu am fost cu mai mulți colegi care, ca și mine, nu au fost însoțiți de părinți. Trebuie, practic, doar să iei dosarul și să dau semnătura ta acolo. Atât.
Sper că te-am ajutat!

| feraryyy78 a răspuns:

Nu neaparat.

| blacktulip16 a răspuns:

Nu

| Tagadan a răspuns:

Nu neaparat. Maine ma duc si eu sa ma inscriu dar am sa ma duc singur.

| romedal a răspuns:

Nu neaparat... parintii vin pentru ati da incredere si pentru a te incuraja happy

| dydydeea a răspuns (pentru romedal):

rolling on the floor m-a amuzat raspunsul tau laughing pentru ce sa te incurajeze? k la scoala nu faci altceva decat sa semnezi si iti da dosarul laughing) si pentru ce incredere rolling on the floorsa dai o semnatura?
cred ca nici nu stii ce vorbesti, habar nu ai rolling on the floor)