| euuuy a întrebat:

Pe ce sait pot vedea filmul "Inocenta de vanzare"? Stiu ca a fost ieri pe Diva Universal dar am vazut numai o parte si as vrea sa vad si finalul. Funda.

3 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna! cred ca o sa mai ai ocazia sa il vezi, se cam repeta filmele de pe Diva. urmareste programul si poate vei avea noroc. daca nu intra pe google si cauta.
O zi frumoasa sa aihappy

| euuuy explică (pentru caramela):

Am cautat si pe Google si nu il gasesc, m.am uitata si in program si nu se mai repeta.

| caramela a răspuns (pentru euuuy):

Nu acum, in zilele urmatoare, pentru ca am vazut multe filme reluate.