| cretudaniel99 a întrebat:

Pe ce site pot gasi cartile legendele olimpului, robinson crusoe, calatoriile lui guliver, print si cersetor de mark twain, singur pe lume de hector malot, la medeleni, romanul adolescentului miop de mircea eliade, serlock holmes de arthur conan doyle online

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sfatul meu este să te duci la o bibliotecă, a şcolii, a liceului, a cartierului, a oraşului etc. Dacă ai citi toate cărţile astea pe net, ţi-ai distruge vederea. Ai grijă. Dacă vrei nişte rezumate sau povestiri, uită-te pe lecturirecenzate.ro

2 răspunsuri:
| Hera2 a răspuns:

Nu stiu