| allynna17allynna a întrebat:

Pe ce site pot gasi teme pentru motorola ex128? fundita

3 răspunsuri:
| MasterOfDisaster a răspuns:

Incearca pe mobile 9, dar trebuie sa intrii pe net de pe telefon, si le descarci direct in telefon.

| Realtuning a răspuns:

Allynna aceasta problema o am si eu, nu prea gasesc teme pentru el. Am o intrebare, tu nu ai probleme cu telefonul? cu ecranul, cand scrii mesaje si ti telefonul invers?

| allynna17allynna explică (pentru Realtuning):

Pai se intoarce tastatura da, dar aceasta problema nu cred ca o poti remedia. am probleme cu el din mai multe puncte de vederehee hee