| MihaelaElla97 a întrebat:

Pe ce site pot raporta un abuz sexual si un santaj legat de niste poze, minor fiind?

7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

La politie, nu pe siteuri.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Faptele penale se reclama la politie prin plangere scrisa... nu pe site uri

| Freya1 a răspuns:

La politie

| MihaelaElla97 explică (pentru Freya1):

Presupun ca daca sunt minor (17 ani) trebuie sa fiu insotita de un tutore. Nu?

| Freya1 a răspuns (pentru MihaelaElla97):

Nu stiu exact daca este obligatoriu dar posibil ca parinti sa afle.
Mergi de inceput singura si vezi ce spun politisti.

| Layyla a răspuns:

Poliție.

| Mickey_Mihai_1994 a răspuns:

Cineva a fost "obraznică"?
Mda, ar trebui să incerci la politie, daca iti este rusine, ăsta e pretul pentru ca ai fost naivă