| popsik a întrebat:

Pe ce site-uri stati mai mult in wekeend?

4 răspunsuri:
| BlueBird a răspuns:

Facebook, 9gag, TPU, in genral ma uit la filme sau petrec week-endul afara cu prieteniiwinking

| MrAngelus a răspuns:

TPU
Redtube
Facebook

| aladinbeci a răspuns:

Popsik, eu intru pe TPU. Mai intai ma uit sa vad cate intrebari si funde mi-au mai fost sterse, asta dupa ce m-am straduit sa dau raspunsuri cat mai utile. Apoi incerc, daca sunt capabil, sa raspund la niste intrebari si apoi astept sa mi se mai stearga raspunsuri si/sau funde.
Iti doresc multa bafta!

| aladinbeci a răspuns:

Scuze, mi se sterg raspunsuri, nu intrebari, ca intrebari n-am pus inca.