| AvalohAlyn a întrebat:

De ce stati pe TPU si ce va place cel mai mult la acest site?

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mai rad de copii astia care pun intrebari de toata jena

| Pricked a răspuns:

Mai rad de adulti astia care dau raspunsuri de toata jena happy

| sierra1 a răspuns:

Trebuie să recunoașteți că mai mult de jumătate din întrebări sunt inutile/degeaba/stupide. Până să scrie careva o asemenea întrebare ar fi găsit răspunsul pe net dar probabil îl încântă faputul că își vede cuvântul tipărit și poate mai vede și niște reacții

| OldSoul a răspuns:

Sa scap de plictiseala, iar daca pot ajuta pe cineva in acest timp, eh, eu ma declar multumit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Plictiseala. Oamenii politicosi si foarte de treaba de aici, clar!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ocazia pe care o am de a-i ajuta pe alții.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Astia de pe aici nu le au cu sarcasmul observ. Zilele trecute funda luata aiurea, acum vad raspunsul al 2/lea. Doamne feri.

| Petrovic a răspuns:

Uneori sunt curios să văd ce întrebăi se pun.

| anonim16121 a răspuns:

Are dreptate Endoryus, și încă ceva, daca am o problemă, le cer părerea.