| anemona18ida a întrebat:

Pe cine ati alege dintre iubit/a sau parinti daca ati fi pusi in situatia de a alege?

Răspuns Câştigător
| Supps a răspuns:

Toata lumea vad ca spune parinti, asta pentru ca nu ati iubit (cu adevarat) niciodata, dupa ce o sa vi se intample asta si daca o iubiti pe persoana aceea, o veti alege pe ea fara sa sovaiti nici macar o secunda, va asigur.

9 răspunsuri:
| LikeARollingStone a răspuns:

La varsta asta parintii...
Cand o sa ajung pe picioarele mele aleg cu inima clar!

| BaiatulDePeTPU a răspuns:

Dragostea e trecatoare.Dar dragostea oferita de parinti ramane intotdeauna!

| xCherri a răspuns:

Parintiilove struck pentru ca imi dau seama ca daca nu erau eihappy poate eu nu existamlaughing

| tabittha a răspuns:

As alege ce-mi convine mai tare. Dar daca inca mai depinzi financiar de parinti, precum si de locuinta lor, e clar pe cine tb sa alegi.

| julka a răspuns:

La ora actuala, parintii, pentru ca depind de ei, stau in casa lor, imi dau bani. Daca as fi pe cont propriu, as alege partea care imi doreste binele.

| fefenaș a răspuns:

Părinții! Pentru ca iubit/ă mai poți găsi pe lumea aceasta, dar părinții nu mai găsești!

| asjkldfg a răspuns:

Parinti

| ionutzul31 a răspuns:

Categoric parintii.

| Dragunov a răspuns:

Parintii! Pune-te in locul or!