| anonim_4396 a întrebat:

Dintre miley cyrus si selena gomez pe care ati alege-o sa faceti sex?

14 răspunsuri:
| ascovit a răspuns:

Da; mai terminati o data cu intrebarile astea?

| xXx_6966 a răspuns:

Selena gomez...Arata mai sexy

| 5123fsda a răspuns:

Nu stiu, pe amndoua le-as **** pana as cadea joshappylaughing:happyhappyhappyhappy:0

| russyy a răspuns:

Daca as fi baiat as lua o romanka fokoasa

Răspuns utilizator avertizat
| Pisoiul a răspuns:

Ambele de o data. Yayyyyyy.

| DMX_7058 a răspuns:

Salut dupa mine eu as face sex cu Selena Gomez are un farmec aparte fata de Miley Cyrus!

| SexyLady_4659 a răspuns:

Selena gomez daca as fi baiat.

| NIGhTmArE187 a răspuns:

Nici una.selena gomez a fost atinsa de justin biever,deci nu as pune mana(si nimic altceva!) nici daca as avea costum anti radiatii pe mine, iar pe miley cyrus nici atat ca mas molipsi cu boala,, hannah montana" care e mai periculoasa decat sida.sunt multe alte celebritati si mai bune dar si care se respecta mult mai mult pe ele si nu sunt de teapa astora 2.astea care leai zis tu aici sunt 2 fetiscane care sunt in calduti si se cred mari dive(dar nu sunt nici pe departe, mai au ff mult pana sa ajunga acolo).

| Andrei95TM a răspuns:

Hmm cu Gina pistol si laura andresan laughing

| happykill a răspuns:

Ambele .

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu as prefera cu tom si jerry ^^".

| david009 a răspuns:

Selena gomez e mai sexy si draguta