| ToxikGirl a întrebat:

Pe cine a'ti alege dintre Miley Cyrus si Selena Gomez? Dc?

Răspuns Câştigător
| DOGinthecartie a răspuns:

Pe selena pentru ca ea nu si-ar distuge familia ca si miley...si nu s-ar nici droga...asta e parearea mea, daca ai alta nu e treaba meahappy

2 răspunsuri:
| xLovLySmiLe a răspuns:

Eu,sincer as alege-o pe Miley Cyrus, dc fiindca are o voce extrordinara si melodiile ei sunt extraoridinara(am uitat sa mentionez ca e frumii)Funda?

| MileyCyrusCoffeGirl a răspuns:

Pe Miley deoarece este o pers. puternica si trece peste toate ca o profesionista.Selena e oarecum dupa parerea mea o falsa.Scz pentru fani.