| SweetSecrets a întrebat:

Pe Facebook daca am setat sa apar offline pe chat si un prieten imi trimite mesaje si eu le vad dar nu vreau sa ii raspund, lui ii apare ca le-am vazut? Adica ma refer la bifa acea care apare langa fiecare mesaj spre exemplu "seen at 4pm"funda cui stie :*

Răspuns Câştigător
| TizZu15 a răspuns:

Da deoarece ai vazut mesajul nu poti ascunde acel lucru. Data viitoare nu te mai uita.

1 răspuns:
| Anna1001 a răspuns:

Nu,stai linistit/a ^_^ nu o sa-i apara.Si chestia cu ''seen at 4pm'' iti apare doar tie(adica ca tu ai vazut nu el/ea)winking funda?