| adrianbestboy98 a întrebat:

Salut,cum pot face sa nu mai primesc mesaje pe fb de la un anumit prieten? pe chat am dat sa apar offline dar imi tot trimite mesaje si apare acolo la mesaje

5 răspunsuri:
| eueueueueue a răspuns:

Ii dai block prietenului si nu o sa mai primesti mesaje de la el. Funda?

| adrianbestboy98 explică (pentru eueueueueue):

Nu vreau sa il blochez vreau doar sa nu mai vad mesajele de la el ca prieteni vreau sa ramanem

| SupradozăăDeCrazy a răspuns:

E simplu, te duci la profilul respectiv, dai click pe *floricica din partea dreaptă, de lângă Mesaje şi apoi click pe Raportează/ Blochează. Sper că ţi-am fost de ajutor! O zi frumoasă!

| Adiiiiiii69 a răspuns:

Intra la profilul lui da acolo la prieteni si da Raporteaza/Blocheaza si acolo da Blocheaza si scrie numele prietenului ca sa o dezblochezi intra la cheita aia din dreapta sus de unde te deconectezi si da Setari si da la Blocare si acolo gasesti!

| Addush a răspuns:

Poti sa il blochezi si atunci nu o sa mai primesti mesaje.