| anonim_4396 a întrebat:

Pe facebook la chat e la inceput categoria aceea cu favoriti si apoi restul prietenilor care sunt online ..si la cei favoriti de obicei apar persoanele cu care chiar vorbesc, da mai apar si altii pe care de exemplu nu am intrat aproape nici o data pe profilele lor..de ce? inseman ca intra ei pe proflilul meu des? (chiar ma omoara curiozitatea) big grin FUNDA si multumesc aniticipat :*:*

1 răspuns:
| Lykan a răspuns:

Eu stiu ca la favoriti apar persoanele pe care tu le pui nu sunt cei cu care vorbesti pe chat