| Ejkoli a întrebat:

Pe facebook mi-am pus o poza de profil dar la o ora la care lumea nu prea era pe facebook asa ca nu multa lume mi-a vazut fotografia si mi-a dat like. Asa ca as vrea sa apara din nou la noutati. Am etichetat-o dar nu apare la noutati. FUNDA!

1 răspuns:
| Elenna21 a răspuns:

Poti sa o stergi si sa o pui din noi cand vezi ca mai multi prieteni de ai tai sunt ON happy dar o sa le apara pentru. ca mie o data mi-a aparut o poza de a unei fete de acum o luna laughing deci o sa le apara dar faci ce vreiwinking