| Alexutu51 a întrebat:

Cand schimb poza de profil de pe Facebook de ce nu imi apare la News Feed(Noutati) postare cum ca X-ulescu adica eu, si-a schimbat fotografia de profil? Adica de ce ceilalti nu pot vedea la Noutati ca eu am schimbat poza de proful. Incerc de mult timp sa imi dau seama de ce tuturor le apare postare cand isi schimba pozele de profil si mie nu! Va rog daca ma puteti ajuta!

3 răspunsuri:
| TheRealDaniel a răspuns:

Da-i la profil la tine si dai scroll down si ai sa vezi ca iti arata ca ti-ai schimbat fotografia de profil. Sper ca ti-am fost de ajutor.

| Alexutu51 explică (pentru TheRealDaniel):

Nu apare happy. Problema este ca nu apare la News Feed(Noutati). La mine pe pagina de profil apare.

| TheRealDaniel a răspuns (pentru Alexutu51):

Este acelasi lucru daca apare la noutati sau la tine pe profil, tu nu poti vedea pentru ca este poza ta de profil insa prietenii tai o vor vedea in noutati.