| JoinTu a întrebat:

Pe Facebook poti avea mai multe conturi pe acelasi id?

Răspuns Câştigător
| maxcell a răspuns:

Nu nu se pot face mai multe conturi de pa acelasi id

3 răspunsuri:
| oAndyy a răspuns:

Nu se poate. Mama mea, cand si-a facut facebook, nu stiu cum dar a pus si adresa ei de email si pe a mea. Eu am incercat sa imi fac cont pe facebook cu adresa aia a mea pe care a folosit-o si mama, dar nu a mers si a trebuit sa imi fac al ID.
Funda, te rog!

| Mario_Eduard_Mario_1982 a răspuns:

Da si eu am nu mai puteam sa intu pe contul vechi si am facut altu cu acelasi id dar am schimbat parola si acum nu pot sa ma mai loghez la primul cont dar imi apare pozele, prieteni si sunt prieten cu primul cont nu stiu cum dar as vrea sa il sterg de tot, daca ma poate ajuta cineva?