| metal.dream a întrebat:

Pe facebook unu ma adaugat ca prieten dar are 45 de anii imi trimite inimioare vb in continuu cu mine vrea sa stie tot despre mine ce sa fac? poate sa fie un pedofil?

Răspuns Câştigător
| Chocolate a răspuns:

Asa a facut si cu mie u babalac si am ras de el de numarolling on the floor))))))
da'i pace...........nu esti prima probabil.

4 răspunsuri:
| M.madallina a răspuns:

Nu stiu se poate, nu te baga in vorda cu el, ignora-l!

| Crisu_8081 a răspuns:

Foarte probabil... vorbeste cu cei de varsta ta.Lasa-l pe tataie sa-si vada de nevasta si cei 3 copii...desi ma indoiesc ca un om normal la cap ar face asa ceva.

| barsan1986aditza a răspuns:

Nui mai raspunde! Fi convinsa ca la 45 ani poate avea copii mai mari ca tine! Fi precauta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ignora'l