| pinkbutterfly_7633 a întrebat:

Pe hi5 nu imi arata albumul adica am un album si nu il arata pe pag mea cu profilul (imi arata pe galben sa imi creez un album), daca vrea cineva sa vada albumul trebuie sa dea sus in coltul acela din dreapta unde scrie ...comentarii la fotografii; am vazut mai multe profile care nu li se vad albumule doar daca dai acolo sus.Cum sa fac sa se vada? Funda kiss

3 răspunsuri:
| Live.Laugh.Love a răspuns:

Uneori la hi5, nu arata albumul, dar tu ai o poza la avatar? daca nu ai, normal ca scrie sa creezi un album, sau nu iti arata nimic, dar daca ai, da pe poza de la avatar [ la profil, dai clik pe poza de la avatar ], iar apoi iti arata poza [ la dimensiunea ei normala ]. Deasupra pozei, vezi albumul [ nu stiu care - cum se numeste ], dai acolo si vezi toate albumele [ daca e singur il vezi doar pe el ] happy
cei care-ti comenteaza pozele, cred ca stiu ei cum sa faca
p. s: daca acolo unde ti-am zis, vezi albumul, inseamna ca el este creeat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta patesc si eu...nu stiu de ce thinking care e motivul.caut si eu acelasi raspuns ca si tine:*

| madalynutza a răspuns:

Hhggggggnj