| colorfulcupcake a întrebat:

Funda.Cum imi fac un album(deja existent) sa-l vada doar prietenii pe hi5?
Nu profilul, albumul. Funda

Răspuns Câştigător
| Theuta a răspuns:

Fi atenta.

dai click pe o poza de`a ta. dupa aia, sus scrie: inapoi la profil>albumele mele>[respectivul album]

dai click pe [respectivul album] si in stanga iti apare "cele mai recente fotografii bla bla"

apesi la unelte, acolo, "Gestionare fotografii"

dupa aia, in stanga apare poza albumului si "[editeaza albumul]"

dai click, iti apare "numele albumului bla, bla"

si sub, "Cine poate vizualiza albumul?" Dai click pe "Doar prietenii", apoi pe continuare, si asta a fost.

Bafta si astept fundita:*!

1 răspuns:
| colorfulcupcake explică:

Ms mult.