| ZaharescuCostin a întrebat:

Pe la ce ora sa pun postarile ca sa fac cat mai multe like-uri? Sau ce metoda as putea avea?

9 răspunsuri:
| Dragonisgaby a răspuns:

Trebuie sa imi acorzi o atentie deosebita pentru ca o sa iti spun un secret!
Prima data inainte sa pui postarile trebuie sa mergi cu ele la un specialist, eu prefer vrajitoarele, in special cele ce citesc in cafea! Alea sunt vrajitoare negre, practic ai impact raul! Acum depinde, trebuie sa cotizezi cu o suma mare de bani, asa ca trebuie sa iti rogi parintii sa iti dea bani.
Apoi iei o frunza de la cea mai apropiata planta situata pe cea mai mare inaltime de casa ta! Ii dai foc la frunza aia si cu ea trebuie sa faci un inconjur in jurul bisericii, ai grija sa arzi putin cate putin sa iti ajunga. Asa impaci magia alba.
Si apoi dupa ce ajungi acasa stergi postarile alea de tot si astepti pentru ca o sa le posteze cainele tau. Si pham! Postari postate de un caine!
O sa ai o gramada de like-uri.
Succes!

Răspuns utilizator avertizat
| Dragonisgaby a răspuns (pentru ZaharescuCostin):

Boss tu ai fost la psihiatru?

| Dragonisgaby a răspuns (pentru ZaharescuCostin):

Asa dupa mintea ta, ce nota iti dai pentru aberatia pe care ai postat-o?

Răspuns utilizator avertizat
| Dragonisgaby a răspuns (pentru ZaharescuCostin):

Te rog sa iti iei o viata si sa lasi prostiile astea de fata virginia...

Răspuns utilizator avertizat
| Dragonisgaby a răspuns (pentru ZaharescuCostin):

In regula. Esti stapanul propriului destin. Daca te-am deranjat poti sa incepi sa plangi in liniste.
Iti doresc o calatorie prin viata plina de like-uri si curcubeeee happy