| Cristutiu_Vladimir_1954 a întrebat:

Cum pot afla care sunt postările mele cu cele mai multe like-uri?

4 răspunsuri:
| Thedarklightofthemoon a răspuns:

Dai in dreapta sus, unde ai numele si poza de profil si apesi pe intrebarile mele si acolo iti apar intrebarile tale
uite un link: https://www.tpu.ro/intrebarile-mele/

| floresdemayo a răspuns (pentru Thedarklightofthemoon):

A spus "like-uri" (probabil, el a făcut referire la Facebook), nu la întrebările lui care au primit cele mai multe răspunsuri pe TPU.

@Cristutiu Vladimir
Dacă te-ai referit la postările tale de pe TPU cu cele mai multe răspunsuri, băiatul care a răspuns înaintea mea ți-a dat răspunsul.
Dacă te referi la like-urile primite la postările tale de pe Facebook, atunci sub imaginea de copertă (cea lată/tip vedere), apare scris Photos/Fotografii, apoi mai dai un click pe Your Photos/ Fotografiile tale (deasupra pozelor) și vezi fiecare fotografie câte likeuri a primit (e de ajuns să miști mousul pe fiecare imagine, fiindcă apare scris nr like-urilor, nr comentarilor).

| Thedarklightofthemoon a răspuns (pentru floresdemayo):

Nu, s-a referit la TPU deoarece imediat dupa chenarul cu "raspunde" in dreapta jos este acea manuta pe care scrie "evalueaza" si cred ca la asta se referea.

| floresdemayo a răspuns (pentru Thedarklightofthemoon):

N-are legătură. Simbolul mâinii de care spui, e nota pe care o acorzi întrebării. Probabil că, puțini dintre noi ar acorda o notă unei întrebări. Fiindcă oricum, nota e vizibilă doar adminilor, nu și nouă.