| LolitaHaze a întrebat:

Pe la ce varsta poti sa ai un iubit? La 12 e prea devreme?

FUNDA

Răspuns Câştigător
| Awndre a răspuns:

Depinde. unele au de la 10 ani, sau si mai devreme, altele de la 16-17. Depinde de sentimentele tale si de cat de matura esti. E ok sa ai si acum iubit, cred eu. Putin cam devreme insa atata timp cat e o relatie asa, ca intre copii. :*

15 răspunsuri:
| ΞJustΞмэΞ a răspuns:

Dragostea nu are varsta. Deci, poti avea de la orice varsta iubit, atata timp cat placi acea persoana.

Succes in continuare! big grin

| Laurentiu_4547 a răspuns:

E mult prea devreme mai asteapta pana la 16 - 17 ani. Mult succes.

Răspuns utilizator avertizat
| usuk a răspuns:

Depinde ce relatie va fi intre voi doi lol

| SerafimHD a răspuns:

Nu conteaza varsta daca ti se intampla sa te indragostesti conteaza ceea ce simti fata de persoana respectiva!

| Antoniacopiluța a răspuns:

Mi se pare totusi că este prea devreme, oricum dragostea nu are varstă, dar mai bine trăieste din plin cat mai esti copil.Pa-pa

| EddiWeed a răspuns:

La 12 ani tu te gandesi la iubiti? gandeste'te la scoala, traieste'ti copilaria si o sa ai destul timp si de iubiti

| LolitaHaze explică (pentru EddiWeed):

Nu ma gandeam ca sa am acum. Si da, ma gandesc la scoala si imi traiesc copilaria, dar ma gandeam la o "relatie de copii"

| Pissicuts a răspuns:

Si eu am avut prieten, dar nu relatie serioasa, acum depinde cat de matura esti

| christianchristian a răspuns:

Depinde happy eu am 13 si am "iubita"

| Clasic a răspuns:

Cam devreme zic eu mai asteapta si tu 1 an 2 happy

| Bless31 a răspuns:

Eu am prietena de la 2 ani... nu exista o limita straight face

| Boalla_Denisa_1997 a răspuns:

Eu zic ca nu dar nu ma lua in parere de rau deoarece la varsta asta ie normal sa iubesti dar sunteti intre adolescenti-copii si o sa va certati si posiblil va veti ura mult timp.

| dizySTYL a răspuns:

Iubirea e pentru unii ca durerea de stomac asa cum apare asa si trece. Iubitul il ai atunci cand simti cu adevarat si cand crezi in sentimentele tale.In fine, toata lumea spune ca iubirea nu are varsta.Dar ea trebuie sa fi reciproca.

| Aryana01 a răspuns:

laughing dragostea nu are varsta. Insa ai grija cu ea de la varsta asta. :*