| cery a întrebat:

Pe mess
la unele persoane avataru meu nu se vede
cam de vreo cateva ore bune...
nu-s ce sa fac sa se vada la toti

10 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Se mai intampla, se poate remedia, dar daca vezi k nu merge, atunci reinstaleaza messengerul, baftahappy!

nony
| nony a răspuns:

Astea sunt conspiratii de la yahoo.hee hee
Lasa, e bine ca se vede aici.

| Puiutz a răspuns:

Bunahappy
Stai linistaoh go on. si eu patesc. eventual mai incearca sa-l schimbi. da` daca se va vedea.sau intra din nou pe messhappy.
Bye`wave

| cery explică:

Am reinstalat si messngeru si tot nu mergesad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie mi se intampla, incearca sa reinstalezi messengerul, sau daca ai messenger8 ia messenger9 de pe net, mult succes, sunt sigura ca vei reuzi sa faci ceea ce vrei, aaa si dupa ce pui avatarul nou trebuie sa astepti putin sa il vada s altiiwinking depinde si de viteza de internet

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Una din cauze ar fi rezolutia prea mare a imaginii...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce nu imi arata poza? la mess?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La mine nu se vede unele poze dar celelate imi merg sad de ce nu imi merg pozele alea? inainte imi mergeau nu stiu ce are astept raspuns

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici mie nu imi merge.eu imi vad avut in lista dar altii nu mi-l vad, iar nu ca n-are fi indeajuns nici eu nu le vad avatarul cu toate ca am dezinstalat si am instalat messengeru'l.O parere ceva? help me!

| Rivas a răspuns:

Reinstaleaza yahoo messenger.