| sweet11 a întrebat:

De ce unii nu imi vad avataru pe mess?

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ai nevoie de yahoo messenger 2011.

| Ciprian a răspuns:

Nu e vina ta, ci a celor de la Yahoo. Este o eroare de sistem.Si la mine se intampla la fel.

| DoarOana a răspuns:

Buna sweet11,
Cred ca lor avatarul tau le apare negru nu? E de la yahoo si inca nu au rezolvat aceasta problema. Si eu am problema asta.
Ca sa iti vada ceilalti avatarul poti sa incerci sa iti faci imaginea mai mica folosind photoscape de exemplu (o imagine 2000x1600 px sa o faci de 400x200 px).
Pa, pa

| Biia a răspuns:

Nu iti vad avataru` pentru ca s.ar putea ca ei sa aiba o versiune diferita de yahoo.Doar asa se poate explica.
~>Take careee`!

| ΔαηαxoЯ a răspuns:

Pentru ca merge foarte prost Yahoo-ul.
Poate se vor gandi si ei sa-l repare, da' putine sperante.
Funda? whistling

| xAvrilx a răspuns:

Conexiunea proastahappy.

| CяysƧ a răspuns:

Poate te au la adress bookwinking