| Miinato a întrebat:

Pe messenger, am facut niste grupuri, stiti, gen : Colegi, Prieteni, Antrenament, Naruto, Metin, sau alte din acestea. Nu stiti cumva cum as putea sa sterg unul din grupuri? Arigato >big grin

Răspuns Câştigător
| eucumine010 a răspuns:

Intai trebuie sa muti/stergi toate contactele din grupul respectiv, apoi cand dai click dreapta ai optiunea de Delete. Succes.

2 răspunsuri:
| BlackAngel232001 a răspuns:

Dai click stanga si dai delete grup. fundita?

| DeathDealer a răspuns:

Pai dai click dreapta pe grupul care vrei sa-l stergi si ai delete acolo.dai delete si gata.