| ana072001 a întrebat:

Pe mine ma cheama ana si sunt fata! vreau si eu o porecla pentru mine, nu pentru numele meu! dau fundita la cel mai buln raspuns!

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Anisor-matisor.Avind in vedere poza ta.

| tinaHd a răspuns:

Pufulete,bubulina,capsunica,foxy:*:*

| BarBye a răspuns:

Any
Ane

| Bradster a răspuns:

Daca te numeai Ana si erai baiat, atunci chiar aveam o problema happy

| MaliciousDeath a răspuns:

Ana Banana

| AR1373 a răspuns:

Smotocel,soricel,floare de frumusete, pisicuta, maimutica si frumoasa din padurea adormita.Ai aceeasi varsta ca mine pa!

| ana072001 explică:

Cati anii ai arminda?

| Bradster a răspuns (pentru ana072001):

Implineste 12 anul acesta.

| ManuSiGata a răspuns:

Anne, Anny, Nana si + ca prietenii ar trebui sa iti spuna cumva.happy :* intreaba-ti prietena cea mai buna.big grin

| Sieside a răspuns:

Pufoshenie xD