| Delyaa_Alexia_2000 a întrebat:

Pe primul semestru am avut peste 20de absențe si mi s-a tăiat alocația? Cand o primesc inapoi?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu o mai primesti inapoi!
Daca tot nu te duci la scoala, de ce sa mai primesti alocatie?

| Delyaa_Alexia_2000 explică (pentru Violleta2022):

Ii chestia ca in primul semestru am avut peste 20de absențe dar nu am mai plecat din al doilea deloc am doar o absență... de asta intreb am avut mai multe probleme pe primul tocmai de aia am avut atâtea absente... si întrebarea e dacă mai primesc sau mai exact de cand as primi iar

| Skyfest a răspuns:

Pai ce vrei, sa vin la tine la scoala si sa imi bag eu nasul pentru tine? intreaba profesorul, dirigintele toate chestiile astea.