| Ando1dul a întrebat:

Pe un Intel dual core 3.0 ghz si 3gb ram care-s cele mai bune jocuri care-mi merg(nu neaparat la rezolutie maxima)?

3 răspunsuri:
| Ando1dul explică:

Faza e ca vreau sa-mi ia-u un laptop de la cineva dar am uitat sa ma uit ce placa video are, dar cred ca e una la fel de "buna" in functie de procesor si ram

| Violente a răspuns (pentru Ando1dul):

Cand vei sti ce placa video deține acel laptop ma poti contacta prin PM. Dar daca vrei performante si un GAMING la cel mai inalt nivel, recomand cu caldura si cu incredere TOTALĂ desktop-ul sau consola.

Multa bafta!

| Violente a răspuns:

Ar fi destule, acum depinde de placa video. Anumite jocuri sunt bazate pe fortă placii video, anumite pe forța procesorului dar in general placa video duce tot greul. Deci ce a fost mai important, nu ai precizat. Ce placă video ai?

Procesorul in zilele noastre este un low-end dar duce jocuri bunicele pe el dar ti-am spus, nu stiu ce placa video ai.

Baftă!