| Ξ ╚»◘ мєℓ²y ◘«╗ Ξ a întrebat:

Pe voi ce va calmeaza cand sunteti nervosi sau tristi?happy
Eu ascult muzica preferata si imi revinbig grin

Răspuns Câştigător
| dulc3'maria a răspuns:

Sa ascult o melodie de dragoste frumoasa...lenta...sa ma linisteascalove struck

13 răspunsuri:
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Muzica, dar nu ceva soft-muzica rea, suparata, metal, la mine asta are efect...cateodata insa, cand nimic altceva nu functioneaza, o portie buna de plans face minuni.

| arysa a răspuns:

Ca sa ma linistesc cand sunt nervoasa nu e de ajuns sa ascult muzica, trebuie sa ma descarc intr-un fel; asa ca vorbesc cu o prietena, cu parintii sau scriu in jurnal.

daniela
| daniela a răspuns:

Sa stau in brate cu fica mea, mereu imi da puterea de a merge mai departe... parca mi-ar inocula tot dinele din lume.

| marsy a răspuns:

Daa... desigur

| St!L a răspuns:

Sa ascult muzica in cele mai multe cazuri!hee hee

| Butsilee a răspuns:

Da ascult muzica, beau un suc care imi place f mult si il beau pe tot odata laughing imi iau pisica in brate thinking imi spun oful prietenei si imi trece mai repede decat imi imaginezlaughing

| deejayra a răspuns:

Muzica Trance

| Supradoza.De.Vise.Interzise a răspuns:

O tigare, discutand cu cineva ma intristez mai tare, ascultand muzicaa e cum mi'as plange de mila.

| Orannginna a răspuns:

O ciocolata calda, un sfat bun, o melodie preferata. happy

| r8driver a răspuns:

Fumez o tigara si daca nu-mi trece mai fumez una si inca una pina a-mi trece.

| Bia:X a răspuns:

Eu ascult muzica la maxim, imi descarc nervii plangand sau ma iau la bataie cu varamea(normal ca in joaca)winking

| LaMisto a răspuns:

Cand sunt nervoasa trantesc cateva lucruri, vorbesc la telefon, ma imbrac si sa ies la agatat(dupa baieti bineinteles)devil

| DeeDee_1261 a răspuns:

Si eu fac asa. Dar cu muzica la maxim.Si dupa 15min imi revin:d