| dancapitan a întrebat:

Pe voi daca v-au mai pedepsit fizic parintii, la ce varsta ati incasat-o ultima data si cum a fost pedeapsa? palma, etc?

3 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

Nu, ai mei nu dau in mine. Si sincer, ar fi culmea. Chiar daca ma cert cu mama sau alte tampenii nu m-a lovit niciodata!winking

| Kenny a răspuns:

Cine crezi ca ar vrea sa isi aminteasca? Nu exista durere mai mare, fizica, dar mai ales sufleteasca decat sa fii batut de propriul parinte. Cel ce te-a facut, care ti-a dat viata, care ar trebui sa te iubeasca si sa te apere, nu sa te raneasca.
Cei mai norocosi, care n-au trecut prin asta, nu pot intelege.straight face

| cenzurat_4478 a răspuns:

Ultima oara pe la 8-9 ani cu o palma sau 2 ca am spart un geam