| a2 a întrebat:

Pe voi vă excită sărutul cu o fată/băiat care are pierce în limbă? Am auzit un băiat spunând că se excită de la pierce-ul prietenei lui. Voi tot aşa păţiti?

3 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Bună,
Cred că aici este vorba de preferinţele individuale, şi nu de cele generale. În plus, era un sărut cu prietena sa - şi fie că respectiva persoană avea sau nu pierce în limbă -, ea mereu va reprezenta mai mult sau mai puţin un motiv de "încântare".

| mdany a răspuns:

Nu as putea.

| daddu a răspuns:

Da,asa se zice.In schimb cu tot excitatul nu as vrea o prietena cu pierce in limba, spranceana, buric si alte parti ale corpului, mi se par o mare tampenie.