| zambiriciu a întrebat:

Am auzit un baiat spunand ca face culturism... ce se face la acel sport?

7 răspunsuri:
| a1doru a răspuns:

Isi desavarseste ''cultura generala''rolling on the floorrolling on the floor

| misterioaѕa a răspuns:

Bună
Mai multe informaţii găseşti aici http://culturism.8k.ro/

| Effy12 a răspuns:

Muschi...De fapt muschi facuti din steroizi...

| Piersii a răspuns:

Culturistii sunt cei care ridica greutati si au muschi exagerat de mari. :D... FUNDA? :? (ex. http://www.google.ro/......tp?/search Arnold Schwarzenegger)

| s0w30n3 a răspuns:

Muschi

| 99Cosmin99 a răspuns:

Culturismul (în engleză body building „construirea corpului") este sportul dedicat dezvoltării musculaturii printr-o combinație de antrenamente cu greutăți, mărirea numărului de calorii consumate și odihnă.

| envy18 a răspuns:

Culturismul este "sportul" care reprezinta muschii,dar el e mai mult de frumusete, pe cine vedeti cu muschi eccesivi de mari sunt injectati, de fapt corpul nu suporta atat carne pe el, si tot ce vedeti e un fel de armura big grin sper ca ti-am fost de ajutor