| anonim_4396 a întrebat:

Pe Youtube daca iti este inchis canalul se sterge si mailul sau il poti folosi in continuare?

2 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Te referi la mailul cu care te conectezi pe Youtube? Atunci nu. Este un mail, este separat de Youtube.

Este ca si cand ti-ai sterge abonamentul la un furnizor de internet (e.g. Digi) si intrebi daca nu poti sa mai folosesti adresa domiciliului tau in continuare happy. Asta sa simplific putin perspectiva.

| Michaeel a răspuns:

Te conectezi in Youtube prin email, nu pe email cu Youtube deci da, poți folosi în continuare emai-lul și acesta este încă activ chiar dacă îți ștergi canalul de YouTube.