| anonim_4396 a întrebat:

Pe youtube daca vreau sa las un comentariu trebuie sa vad tot videoclipul? Cateodata nici dupa ce il vad pe tot nu ma lasa sa dau comentariu si zice eroare. Funda

4 răspunsuri:
| TheVampireDiaries a răspuns:

Am cont

| happycolour a răspuns:

Pentru a comenta un video trebuie sa ai cont. daca ai si inca iti da eroare asta, nu stiu cum sa te ajut:-s

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Trebuie sa ai cont pe Youtube ca sa poti sa lasi comentarii. Iti faci cont pe Youtube te loghezi si dupa aceea poti lasa comentarii.

| deyutza_9149 a răspuns:

Da si eu am cont si nu pot lasa comentarii? dc nu se poate.cand vr sa las comentarii imi apare alea cu sign in sh sign up acolo pe chenarul ala