| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot lasa comentariu pe youtube?

Răspuns Câştigător
| BloodAndBon3 a răspuns:

Odata ce ai spus ca ai cont, unde vrei tu sa pui comentariu, dai mai in jos si acolo va fi un chenar, unde scrie deasupra All Comments. In chenar scrie Respond To This Video...Da click acolo si scrie commentariul tau.Cand ai terminat da click pe "Post" din dreapta chenarului.Bafta.

Răspuns utilizator avertizat
| BloodAndBon3 a răspuns (pentru Ninaa):

Inseamna ca nu te-ai logat.Da-i pe youtube.In dreapta sus ar trebui sa scrie sign in.Scrie mail si parola de la contul de google.Ar trebui sa mearga. Daca nu, fa alt cont.

13 răspunsuri:
| ladyMillion a răspuns:

Saluthappyca sa poti lasa un comentariu pe youtube trebuie mai intai sa-ti faci cont... odata ce ai cont, poti sa pui videoclipuri pe youtube, sa dai like-uri sau sa lasi comentariihappytongue

| meduzza a răspuns:

Ai nevoie de un cont tongue

Răspuns utilizator avertizat
| meduzza a răspuns (pentru Ninaa):

Sub video.uri ai "leave a comment" sau "lasa un comentariu" si scrii acolo. Daca iti scrie " Sign In or Sign Up now to post a comment" inseamna ca nu esti logata. Altfel nu are de ce sa nu iti meargatongue

| deea1919 a răspuns:

Trebuie sa iti faci cont si apoi poti da comentarii. Fundita?big grin

| BoOgGhHyY a răspuns:

Trebuie sa iti faci cont pe youtube ca sa lasi comentariu

| MihaiTT a răspuns:

Uita-te cu atentie sub video dupa descriere sunt comentariile celorlalti, cand dai cu mouse peste ele iti apare reply sau like...etc...
mai jos ai "post a comment"

| notsurewhoiam a răspuns:

Trebuie sa ai cont. Daca ai vezi dedesubt la video ca apare sa dai like sau dislike si commurile cu cele mai multe voturi si sub este un chenar unde scrii ce vrei si postezihappy

| pynnk a răspuns:

Pai trebuie sa iti faci cont

| Dennii14 a răspuns:

Trebuie sa ai cont ca sa poti lasa comentariu pe youtobe.

| Pust1uCuBanana a răspuns:

Ca sa lasi comment pe youtube ma chemi la tine acasa iti dau 50 bani si te invat toata seara cum sa lasi comment