| Fjakx2ak a întrebat:

Daca dansul din fund se numeste twerk cum se numeste al baietilor care dau pe din fata ca si cum s-ar preface ca ar face sex? Nu trebuie neaparat sa mai fie o fata, am vazut unii care fac asta singuri. Cum se cheama dansul sau ce e ala?

4 răspunsuri:
| RKBlue a răspuns:

Nu exista...
Twerking este un tip de dans care vine de la persoanele de culoare, apoi fiind adoptat de mai multe femei din USA.
Sunt si barbati care il fac.Dar nu am auzit de un dans al barbatilor, cum ai zis tu.Cred ca ar fi prea scandalos pentru unii rolling on the floor

| Fjakx2ak explică (pentru RKBlue):

De ce sa fie scandalos?

| RKBlue a răspuns (pentru Fjakx2ak):

Unora nu le place...

| Michaeel a răspuns:

Tot twerk se numește. De ce întrebi? Vrei sa faci și tu? Oricum nu este un dans adecvat.