| UrsuletPanda20 a întrebat:

Buna!
As vrea sa imi maresc fundul. Este deja destul de marisor, dar nu ma multumesc cu atat rolling on the floor)
Daca fac twerk in fiecare zi timp de o jumatate de ora acesta se poate mari?
Multumesc anticipat! happy

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu-i de ajuns! Dar poti sa te pui pe ingrasat si creste singur!

| corbulalbrosu a răspuns:

Din pacate ceea ce doresti tu sa obtii, practic este irealizabil. Dimensiunile tuturor organelor existente atat IN (interior) cat si PE (in exterior) corp sunt conforme cu programarea existenta in informatia genetica transmisa de parinti prin cromozomii care intra in ADN-ul fiecarui individ. Bineinteles ca poti incerca mai ales ca orice forma de miscare este foarte recomandat si utila. happy Multa sanatate!